לאחר שנים של ניסיון בתחום ההובלות, החליטו רעננה הובלות , כי ביכולתו לתרום רבות לענף, ולהותיר לקוחות מרוצים ומחויכים בדרך למשכנם החדש. רעננה הובלות מציעה למגוון לקוחותיה, את כל שירותי ההובלות במרכז וברחבי הארץ לרבות הובלות מנוף, שירותי אריזה, פירוק והרכבה, הובלות פרטיות, הובלות פריטים, הובלות קטנות ועוד. חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

רעננה הובלות מחזיקה בצי משאיות חדיש ומנופים מחזית הטכנולוגיה, על מנת לאפשר לכם הובלה מהירה, קלה וחסכונית. עם הקמת החברה חרט על דגלה מייסדה את המילה "אמינות" ובהתאם בחר את שמה "רעננה הובלות". הקריטריון המהותי המשמש כאבן יסוד, על פיו מתנהלים עובדי ומנהלי החברה, הוא אמינות לכל אורך הדרך.

עבודה מסודרת ומאורגנת

חברת רעננה הובלות נוהגת כלפי לקוחותיה בכבוד ועל כן כל הליך העבודה מתבצע באופן מסודר כבר בשלב האפיון הראשוני. בחברתנו לא נסגרים הסכמים בעל פה ומהרגע בו מזמין לקוח עבודה, אנו מתעדים בטופס אפיון מקצועי, את כלל התכולה שעלינו להעביר ביום ההובלה, כך שלא תשמעו בתום ההובלה כי אתם מחויבים לשלם יותר ממה שסוכם בהתחלה.

מבטחים את התכולה

רעננה הובלות מעניקה לכלל לקוחות החברה סל ביטוחי מקיף, המגן על תכולת ההובלה. אצלנו לא לוקחים סיכונים ומודעים לטעויות אנוש שעלולות להתרחש. אנו לא מתפשרים על איכות ומצוינות, ובכל זמן נתון אנו כאן עבורכם ועבור התכולה שלכם.

מאפיינים כל הובלה בצורה מקצועית

 עוד לפני שנגיע עם המשאיות וצוות העובדים, נשלח אל תיבת המייל הפרטית שלכם או באמצעות פקסימיליה, טופס אפיון בו תמלאו את כלל הציוד אותו עלינו להעביר עבורכם. בהתאם לתכולה אותה תציינו, נכין עצמנו להובלה מבחינת גודל המשאית, צוות העובדים שילוב הטכנולוגיה ועוד. במידת הצורך נגיע עד לביתכם או למשרדים שלכם ונעניק לכם הצעת מחיר בהתאם לתכולה ללא התחייבות וללא עלות.

רעננה הובלות מותאמים למציאות

המחיר אותו אנו מעניקים לכם במעמד האפיון, זהו המחיר הסופי אותו תשלמו עבור השירות ללא הפתעות מיותרות. כל התכולה אותה אנו מעבירים עבורכם מבוטחת ללא יוצא מן הכלל, ואין הבדל אם מדובר בהובלה בתל אביב או בכל עיר אחרת, וכחלק אינטגראלי מצוות המובילים, מצטרף נגר מקצועי לפירוק והרכבת הציוד שלכם. אם תעזרו בשרותינו היום, תמליצו עלינו מחר.

מציבים רף גבוהה

חברתנו, על כלל עובדיה, מציבה עבור ההובלה שלכם רף גבוה. המוניטין אותו צברנו במהלך השנים מאפשר לכם להעביר את התכולה בידיים אמינות ומקצועיות. אתם הלקוחות נמצאים בסדר העדיפויות הגבוה ביותר בסבלנות, באמינות, באדיבות ובמחירים האטרקטיביים.

  • חזון חברת רעננה הובלות
  • להיות קשובים ללקוחות החברה ולצרכיהם.
  • לבצע אפיון מקצועי לקראת ההובלה.
  • להיות מובילים בתחום ההובלות.
  • לנהוג בהוגנות ואמינות כלפי עובדי ולקוחות החברה.
  • לעמוד בלוחות זמנים.
  • מחויבות לאיכות ומצוינות.
  • להעניק מחירים אטרקטיביים.
  • להוביל בשירות ובחדשנות.
  • לטפח את המשאב האנושי בחברתנו.