חברת הובלות ביבנה הוקמה על מנת לענות על צורך של איכות ואמינות ללא פשרות בתחום ההובלות ביבנה והסביבה, כמו גם לכל חלקי הארץ, עם וותק של שנים בכל סוגי ההובלות, החל מפריטים בודדים ועד דירות ועסקים. חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

 

לא עוד הובלות משובשות, ולוחות זמנים שסובלים מעיכובים רבים. בחברת הובלות ביבנה, העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר בדגש על סבלנות, אדיבות ואמינות עם מתן מענה מהיר ללקוחותיה.

 

הובלות ביבנה- עבודה עברית

הצוות מונה ארבעה עובדים יוצאי צבא, כשביניהם שני נגרים מקצועיים על מנת שמלאכת הפירוק וההרכבה תעשה על הצד הטוב ביותר ותייצר עבודה עברית כחול לבן העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

החל מהצעות מחיר הוגנות לכל כיס, וכלה בביטוח רכוש ופריטים באריזה בצורה המקצועית ביותר. צוות המומחים של הובלות יבנה יספק לכם את הרכב המתאים ביותר להשלמת העבודה בצורה מושלמת.

 

הובלת דירות ביבנה

מעברי דירה בתוך יבנה עצמה הם דבר נפוץ, כשמורכבות ההובלות ביבנה הינו דבר המצריך תכנון וצוות מקצועי על מנת שיתבצע בצורה טובה.

 

אצלנו בדניאל הובלות, תוכלו לקבל הכל במספר טלפון אחד. צוות אמין, זריז ומקצועי המורכב מיוצאי צבא בראשות שני נגרים מומחים יבצעו את המעבר שלכם בצורה החלקה והטובה ביותר.

 

אנשי המקצוע שלנו יגיעו עד לדירה שלכם וייעצו לכם את הדרך הנוחה והבטוחה ביותר למעבר הדירה, כשביום ההעברה תוכלו להוריד מעליכם אפילו את טרדת מציאת הקרטונים הנדרשים לאריזה, ואנו נספק אותם בחינם.

 

בנוסף לכל זה ישנו ביטוח התכולה, למקרה שהעטיפה המקצועית שלנו תינזק בצורה כלשהי.

 

 

הובלות ביבנה – רק איתנו!

 

רבות הן החברות שעיסוקן הוא הובלות  אך רק הובלות מביאה איתה את החבילה המושלמת. אדיבות, אמינות ומקצועיות.

 

לכל הובלה האופי שלה, והציוד המתאים לביצוע המשימה. הובלות בעלת כל האמצעים לביצוע כל הובלה ביבנה, על כל מורכבותה. אריזה, אחסון ושינוע ברמה המתקדמת ביותר.