עלינו

ראשית, תודה שהקדשתם זמן לבקר באתר שלנו ולבחון את שירות ההובלות המקצועי והמסור שאנו מעניקים חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

 ללקוחותינו. חברת הובלת משטחים בירושלים פועלת למעלה מ 20 שנה. אנחנו בחברה מתמחים בהובלות גדולות ומורכבות של דירות ומשרדים וכמו כן הובלות קטנות. הצוות בחברה הוא קבוע ומורכב על ידי מובילים כחול לבן ועובד יחד כבר שנים. המוטיב המרכזי בחברתנו הוא טובת הלקוח.  ” דיוק בזמנים ושמירה על חפצים ורכוש בזמן ההובלה הוא ערך עליון והדגל של חברת גיא הובלות “.

קצת יותר פירוט על השירותים שלנו: אנו חברת הובלות משטחים בירושלים נותנים שירותי הובלות משטחים, והובלות משרד, הובלות קטנות והובלות משטחים, הובלת בתי עסקים והובלות מנוף. בנוסף לשירות של מוביל, יש לנו שיתופי פעולה עם ארגונים מובילים בתחומי -אחסנה, שרותי מנוף, אריזה וסידור בתים. שיתופי פעולה אלה, מאפשרים לכם ליהנות משירות הובלה מקצועי המעניק את כל הנדרש לכם בשעת ההובלה. הרף הגבוה שאנו מציבים בתחום שירותי ההובלה משאיר מובילים אחרים הרבה מאחור.

הובלות משטחים בירושלים, הם צורך של רוב החברות הגדולות או עסקים קטנים אשר קונים או משווקים ציוד בכמויות גדולות לקבל או לשלוח סחורה. בהרבה מקרים הפתרונות של חברות גדולות להובלות משטחים בירושלים פחות מתאימות לעסקים מסוימים אשר עובדים עם ציוד טכנולוגי רגיש ויקר מאוד. 

יש צורך בתיאום זמנים ספציפי אשר מחייב מוביל מקצועי ומוכר וכמובן אדיב. אחד הפרמטרים החשובים הוא איסוף וריכוז משלוח המשטחים במחסן לוגיסטי אשר ישובץ יום למחרת עבור הנהג אשר יפיץ את הציוד באזור שנבחר עבורו. שיטת העבודה הזאת מאפשרת ניצול מירבי של המשאית. יש חשיבות גדולה מאוד למשאית עם דופן הרמה (רמפה) כולל עגלת משטחים אשר מתאימה לשינוע משטחים. אנחנו בחברת הובלות משטחים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה יודעים לתת את המענה הטוב ביותר להובלות משטחים בירושלים. בואו והצטרפו למאגר הלקוחות שלנו ותהנו משירות אישי, אמין, ומקצועי.

חברת הובלות משטחים בירושלים ולכל חלקי הארץ

אם גם אתם מנהלים חברה גדולה שיש לה מחסן ענק אשר ממנו צריך לפזר את הסחורה לחנויות השונות, ברור שאתם צריכים עזרה בנושא הלוגיסטי. איך באמת מעבירים את הסחורה הזאת והאם סבלים יוכלו לעזור לכם בכך? כדאי לדעת: היום הדרך המודרנית לעשות זאת היא בעזרת משאיות רמפה ולכן כדאי שתפנו אל חברת הובלות משטחים בירושלים וניתן לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר עם עמידה בזמנים ללא פשרות. צוות ישראלי כחול לבן מגובש, וכמו כן ביטוח מלא של תכולת העברה.

יתרונות בהובלה אצל הובלות משטחים בירושלים:

  • הובלות משטחים
  • שימוש במשאית עם דופן הרמה 
  • עבודה מדויקת ומקצועית
  • ביטוח מלא של תכולת ההעברה
  • עמידה ללא פשרות בלוחות זמנים
  • הצעת מחיר אצל הלקוח ללא תשלום.