חברת הובלת משרדים המובילה בישראל!

המטרה היא ברורה וחד משמעית: ששום פרויקט, עבודה, פגישה או מטלה של הלקוח לא יושפעו או יפגעו בשל הצורך להעביר את המשרד למשכנו החדש. בדיוק בנקודה זו נכנסים הובלות משרדים לתמונה! במהלך השנים הרבות צברנו ניסיון וידע שאין שני לו בתחום הובלות המשרדים, אנו בהובלות משרדים יכולים לומר בגאון שאנו בהחלט המומחים בישראל לביצוע עבודות מסוג זה. חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

העובדה כי כל חברות ההייטק המצליחות וכל המשרדים הגדולים בישראל בוחרים שוב ושוב בהובלות משרדים כמובילים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לבצע את המעבר מעידה יותר מכל על השם הטוב ועל שביעות הרצון של הלקוחות.

מעבר לביצוע עבודת העברת המשרד בהיבט הטכני בצורה המהירה, הבטוחה והמקצועית ביותר, אנו ערים לחשיבות מזעור ההשפעה של הובלת המשרד על הפעילות העסקית של הלקוח. כך למשל, אנו נפעל בכל האמצעים למעבר משרד חלק ומהיר.

מגיע לך את הטוב ביותר!

הובלות משרדים ישתמשו בכל כח האדם הדרוש לביצוע המטלה המורכבת (תוך הקצאת משאבים מעבר לצפוי, לכל מקרה ועל מנת להיות מוכנים להפתעות שתמיד קורות בזמן אמת).

הובלות משרדים יבצעו את הובלת המשרד בכל זמן שנידרש, תהא השעה ויהא היום אשר יהיו, במטרה להעלים את אי הנעימות או הטרדה הכרוכות בפעולת הובלת והעברת המשרד.

הובלות משרדים יעניקו לכם את כל המידע והעזרה הדרושים לכם בכדי שהתהליך יעבור בצורה המושלמת והנעימה ביותר.

אנו מעבירים את כל סוגי המשרדים – גדולים, בינוניים וקטנים! להבדיל ממובילים אחרים בתחום, אשר רואים לנגד עיניהם רק את הפן הרווחי שבביצוע עבודת ההובלה ואשר בלי שום בעיה ינפנפו כל עסק קטן המבקש לבצע העברה, אנו בהובלות משרדים מאמינים ופועלים בדרך אחרת. על פי השקפת עולמנו, מוניטין וניסיון צוברים תוך התמקצעות בכל סוגי העבודות, בכל מקום בארץ ובכל זמן שהוא נכון ללקוח.

כל השירותים הדרושים לכם תחת מטריה אחת 

תכנון שלבי ההעברה – תאום מלא ומשותף עם הלקוח עוד בטרם התחלת העבודה, בו עוברים על הנתונים ומרכיבים לוח זמנים וסדר משימות שביצוען יוביל להעברת משרד בצורה מושלמת, לרבות הכנת סידור עבודה. אין ולא ניתן להפריז בחשיבותו של שלב זה בביצוע העבודה, שכן תכנון ראוי הוא זה שיכתיב את קצב ביצוע הדברים ואיכות העבודה.

שלב האריזה – עם הובלות משרדים אתם יכולים להיות רגועים שיסופקו לכם כל האמצעים הדרושים לכם על מנת לארוז באופן יעיל ובטוח. ציוד אריזה יסופק לכם בהתאם למסקנות שלב התכנון: קרטונים וארגזים בכל גודל דרוש, סרט הדבקה, עטים לסימון הציוד האריזה וכיו"ב. כמובן שאנו מציעים גם שירותי אריזה, אז אם לא בא לכם להתעסק בכלל בשלב זה של העברת המשרד אנחנו כאן בשבילכם.

הובלת המשרד – אנו סבורים שבשלב זה מומחיותנו תבוא לידי ביטוי בצורה המובהקת ביותר. אנו נגיע במועד שהוחלט מראש, עם כל הצוות המיומן הנדרש לביצוע הובלת המשרד, נעמיס ונשנע את כל הציוד למשרד החדש, תוך הקפדה על שלמות ציוד זה והעברתו בבטחה עד תום שלב הפריקה.

חשוב לציין, כי בהובלות משרדים שמים דגש על חשיבות הציוד והחומרים המועברים וכי לא משנה מהו החומר המועבר וכמה רגיש הוא, איתנו לא תצטרכו לדאוג!

מה עוד אנחנו יכולים להציע לך…

חשבת פעם להחליף ריהוט? במסגרת הליווי האישי של הפרויקט אנו מציעים מגוון פתרונות כדי שתוכל לעשות הכול בנוחות, בתשלום אחד, עם חברה אחת והכל במסגרת הזמן הקצר ביותר, בין השאר אנו מציעים לך לקחת את כל הריהוט הישן במשרד ולהחליפו בחדש כולל כל עבודות הנגרות וההתאמה למשרדים החדשים ע"פ בחירתך כולל הקניה והמכירה במחירים הכי משתלמים שיש. והכל בארגון זריז בתוך מסגרת הזמן של ביצוע פרויקט הרילוקיישין. שאל אותנו.

האם זה המחיר הסופי ? כחברה שחשוב לה להיות מהמובילים בענף, הובלות משרדים מקפידה לתת מחיר פיקס הכולל את כל העלויות הנלוות והעתידיות בכל מקרה של השירותים הנלווים כגון פירוקים והרכבות, עלויות שימוש ואספקת חומרי גלם לאריזה, שימוש במנופים וציוד מכאני\חשמלי לביצוע המשימות, עלות הביטוח לשינוע ואת כל בעלי המלאכה משלב הצעת המחיר ועד הסיום. את זה כבר תראו בפגישה הראשונה, ותיווכחו כשתקבלו את טופס הצעת המחיר המפורט וההוגן שלנו, אנו מבטיחים שתהיו מרוצים שהכול יסתיים באותו המחיר שקיבלתם מראש, בלי תוספות של הרגע האחרון ובלי הפתעות שונות ומשונות.

כל בעלי המקצוע תחת קורת גג אחת. אין צורך להתרוצץ, לעבוד מול כל בעלי המלאכה בנפרד, להוציא צ'קים, להסביר כל פעם מחדש, לבזבז זמן על בדיקות והשוואות מחיר, לנהל משא ומתן ולבדוק שהעבודה נעשתה לשביעות הרצון, ליפול בין הכיסאות כאשר כל נותן שירות בורח מאחריות… זה לא בשבילכם. אנחנו נדאג לה-כ-ל. כולל טכנאי רשתות, סדרנים, נגרים, משפצים, אורזים, מנקים וכל מה שתרצו, תנו לנו לעבוד בשבילכם במינימום עלויות ומקסימום תוצאות.