בסוף כל קיץ, אחרי שמסתיימות כל הבחינות, כל אותם מועדי ב' מעצבנים ועבודות שנשכחו מתחילת שנת הלימודים הקודמת מוגשות סוף סוף ורגע לפני שעוזבים הכל ורצים לטבול בים, מוצאים עצמם סטודנטים רבים – שוב, בשוק מחפשי הדירות. חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

למעשה, שוכר דירה  בין הגילאים 23-28 מחליף דירה שלוש פעמים בתקופה של חמש שנים, כלומר  כל שנה וחצי בממוצע. וכולם צריכים הובלת סטודנטים בזכרון יעקב.

יאללה, עוברים דירה

עבור רבים מאתנו מעבר של דירות הוא דבר טבעי שכולנו חווינו וסביר להניח שנחווה שוב בעתיד.

אחרי ששרדנו את כל כאבי הראש של מציאת דירה חדשה במצב טוב, במחיר סביר ובמיקום מועדף, צריך כמובן, לדאוג לחברת הובלות אמינה אשר תעביר את תכולת הדירה למקום החדש בצורה מקצועית, בלי תקלות ובמחיר סביר. וכשמדובר בהובלות סטודנטים בזכרון יעקב, יש למשפט האחרון משקל כבד במיוחד.

בדיוק בשביל זה אתר בקטנה נוצר – כדי לחבר בין סטודנטים וגולשים שמעוניינים לבצע הובלות קטנות בתל אביב במחירים שווים לכל כיס וכל זה במהירות ובנוחות.

בסוף שנה הלימודים מגיע התלבטות קשה בחייו של סטודנט, האם להישאר בדירה או לעבור.

אצלנו בשירותי הובלת סטודנטים בזכרון יעקב, יש רצון לסייע ולעזור לסטודנטים בסביבה – להקל עליהם במעבר הדירה הן פיזית והן כספית ולכן אנחנו מבצעים הובלות סטודנטים בתל אביב לבקשת הסטודנטים.

הובלת סטודנטים בזכרון יעקב מציעים לכם הובלות סטודנטים במחירים נמוכים ובהטבות מיוחדות רק לכם.

בגלל הניסיון שלנו בהובלות סטודנטים בזכרון יעקב אנו מודעים לכך שבד"כ מעבר של סטודנטים, הוא מעבר ראשון או שני בחייהם, ולכן הציוד והריהוט שמתבקשים להוביל הם מעטים ולא דורשים תוספות עבודה מיוחדות. לחברות הובלות דירות גדולות, לא משתלם לבצע הובלה קטנה בזכרון יעקב יותר כמו הובלת סטודנטים, ולכן המחירים לסטודנטים גבוהים ביחס לכמות ההובלה.

אצלנו הסטודנט יכול ליהנות מיחס אישי והגון, מקצועיות בסטנדרטים הכי גבוהים, וכמובן – מחירים והטבות בלעדי לסטודנט!