בסוף כל קיץ, אחרי שמסתיימות כל הבחינות, כל אותם מועדי ב' מעצבנים ועבודות שנשכחו מתחילת שנת הלימודים הקודמת מוגשות סוף סוף ורגע לפני שעוזבים הכל ורצים לטבול בים, מוצאים עצמם סטודנטים רבים – שוב, בשוק מחפשי הדירות.

למעשה, שוכר דירה  בין הגילאים 23-28 מחליף דירה שלוש פעמים בתקופה של חמש שנים, כלומר  כל שנה וחצי בממוצע. וכולם צריכים הובלת סטודנטים בקרית עקרון.חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

יאללה, עוברים דירה

עבור רבים מאתנו מעבר של דירות הוא דבר טבעי שכולנו חווינו וסביר להניח שנחווה שוב בעתיד.

אחרי ששרדנו את כל כאבי הראש של מציאת דירה חדשה במצב טוב, במחיר סביר ובמיקום מועדף, צריך כמובן, לדאוג לחברת הובלות אמינה אשר תעביר את תכולת הדירה למקום החדש בצורה מקצועית, בלי תקלות ובמחיר סביר. וכשמדובר בהובלות סטודנטים בקרית עקרון, יש למשפט האחרון משקל כבד במיוחד.

בדיוק בשביל זה אתר בקטנה נוצר – כדי לחבר בין סטודנטים וגולשים שמעוניינים לבצע הובלות קטנות בתל אביב במחירים שווים לכל כיס וכל זה במהירות ובנוחות.

בסוף שנה הלימודים מגיע התלבטות קשה בחייו של סטודנט, האם להישאר בדירה או לעבור.

אצלנו בשירותי הובלת סטודנטים בקרית עקרון, יש רצון לסייע ולעזור לסטודנטים בסביבה – להקל עליהם במעבר הדירה הן פיזית והן כספית ולכן אנחנו מבצעים הובלות סטודנטים בתל אביב לבקשת הסטודנטים.

הובלת סטודנטים בקרית עקרון מציעים לכם הובלות סטודנטים במחירים נמוכים ובהטבות מיוחדות רק לכם.

בגלל הניסיון שלנו בהובלות סטודנטים בקרית עקרון אנו מודעים לכך שבד"כ מעבר של סטודנטים, הוא מעבר ראשון או שני בחייהם, ולכן הציוד והריהוט שמתבקשים להוביל הם מעטים ולא דורשים תוספות עבודה מיוחדות. לחברות הובלות דירות גדולות, לא משתלם לבצע הובלה קטנה בקרית עקרון יותר כמו הובלת סטודנטים, ולכן המחירים לסטודנטים גבוהים ביחס לכמות ההובלה.

אצלנו הסטודנט יכול ליהנות מיחס אישי והגון, מקצועיות בסטנדרטים הכי גבוהים, וכמובן – מחירים והטבות בלעדי לסטודנט!

הובלות לכל סוגי המשטחים

חברת הובלת משטחים בשרון מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים בשרון הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

אז איך אנחנו מובילים את המשטחים שלכם ובאילו מקרים השירות שלנו יכול לסייע?

  • הובלת משטחים בשרון כולל מנוף במחיר הכי זול!
  • הרמת משטחים למשאית עם רמפה
  • עטיפת סחורה על גבי משטחים
  • אפשרות לבצע פריקה והעמסת משטחים
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

משאית הרמפה – כך אנחנו מבצעים הובלה

הובלת משטחים בשרון הינה הובלה מיוחדת יותר, ששונה במידה רבה מהובלה המתבצעת באמצעות כוח הסבלים. זו הסיבה שאנחנו שולחים אליכם חברות הובלה מומלצות עם משאית מיוחדת – משאית רמפה. משאית זו שונה ממשאיות רגילות שבאמצעותן אנו מבצעים את ההובלה, כאשר היא מותאמת להעמסה ופריקה של משטחים

מה היתרונות שיש לנו ולכם עם משאית שכזאת?

ראשית, המהירות. בעת שהרמפה החשמלית שלנו נכנסת לפעולה, ניתן לפרוק ולהעמיס את המשטחים שלכם, מכל סוג בכל משקל, תוך דקות בודדות. חשוב לזכור כי המון פעמים המשטחים הינם כבדים מאד, כך שעבודת סבלות אינה רלוונטית בכל מקרה. שנית, הנוחות שבהובלה. הובלת משטחים בשרון באמצעות משאית הרמפה מאפשרת סביבה נעימה יותר לאזור ההובלה, זאת מאחר וצוות המובילים שלנו אינו צריך לסחוב משקלים רבים, ואינכם מוגבלים במשקל התכולה שעל המשטחים.

אלמנט נוסף וחשוב הוא אלמנט הבטיחות. הובלת משטחים בשרון המתבצעת ידנית מגלמת בתוכה סיכון – גם למובילים וגם לתכולה שלכם. לא ניתן לצפות איך יגיבו הסבלים למשקלים כבדים מאד, כך שיכולים להיות מקרים בהם המשקל הכבד יכריע והמשטח יפול. במידה ועל המשטח זכוכית או קרמיקה, הרי שהתכולה יכולה להיפגע.

מניידים סחורה ממרכז לוגיסטי לחנות? הובלה והרמת משטחים בשרון

אתם חברה גדולה שיש לה אזור לוגיסטי נרחב ואתם צריכים שירות של אספקת סחורה אל החנויות השונות? הובלות משטחים כבדים בשרון הן המומחיות שלנו ואנחנו יכולים לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. נוכל להגיע אל אזורי האחסנה שלכם, לאסוף את משטחי הטקסטיל, המזון או חומרי הבניין, ולהוביל אותם אל הנקודות שתגדירו לנו. נוכל לפזר את המשטחים באזור אחד, או לעבור בכמה נקודות שונות – הכל על פי הצרכים שלכם. בהתאם להיקף ומשקל המשטחים, נדע האם לשלוח אליכם משאית רמפה או משאית שיכולה לבצע הובלת משטחים עם מנוף הרמה

הובלת משטחים בשרון היא הובלה חסכונית יותר

אולי לא תחשבו על זה מיד, אבל הובלת משטחים בשרון (שנעשה באמצעות משלוח משטחים) הוא דרך תחסכונית יותר. כידוע לכולנו, כשמשלבים כל סוג של סחורה על משטח, הם משולבים בצורה מסודרת מאוד כדי לא לבזבז מקום על המזרן. מכיוון שאריזת השטח היא אריזות חסכוניות, מתברר כי לא צריך לשלם עבור ארגז חצי מלא, אלא רק עבור המזוודות שאתם נושאים.

כמה עולה הובלת משטחים בשרון? כך נקבע המחיר:

אז איך אנחנו קובעים את המחיר של הובלת משטחים בשרון? ראשית, משקל ומספר המשטחים. היקף ההובלה הינו הפרמטר המוביל ביותר, ועל כן נצטרך לדעת כמה משטחים אתם רוצים להוביל ומה משקלם הכולל. לדוגמא: הובלה של עשרה משטחים של אריזות ריקות תהיה זולה יותר בהשוואה להובלה של עשרה משטחי זכוכית. כמו כן, נבקש לדעת מה המרחק בין הנקודה שממנה אנחנו מובילים ובין הנקודה אליה אנחנו מובילים. אנו מתחייבים להצעת מחיר הוגנת, זולה ושווה לכל כיס!