חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! 

המשרדים של החברה נמצאים במרכז הארץ, אך חשוב להדגיש שהחברה מספקת שירות בכל האזורים השונים במדינה. חברתנו בעלת התמחויות רבות שכוללות הובלות דירות, הובלות משרדים, הובלות קטנות, שירותי אחסון, שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים. החברה פועלת באמצעות צי גדול של רכבי הובלה, כאשר לכל אחד מהרכבים יש ארגז סגור 

הובלות דירות בעפולה-

מתאים במיוחד להסעת משאיות. לחברה ציוד מקצועי עזר, כולל מנופים ורכבים עם דפנות צד הידראוליות. כל עובדי החברה הם עובדים מאוד אמינים, מקצועיים ומנוסים מאוד, ומיומנים מאוד בהובלה, פירוק, הרכבה ואריזה. המיומנויות הגבוהות של עובדי החברה מקלות על סיכוי של כל לקוח לעבור או לעבור למשרד, מה שמקל על תהליך המעבר.

חברת מובילים בישראל – אודות שירותי הובלת הדירות שלנו בעפולה

חברת הובלת דירה בעפולה מספקת באופן מקצועי מאוד גם שירותי הובלת דירות. שירותי הובלת דירות בעפולה דורשים הרבה מאוד דיוק, איכות ועבודה מאורגנת ומסודרת. החברה מספקת את כל הסוגים של שירותי ההובלה והיא מבצעת עובדות הובלה לסטודנטים, למשפחות צעירות, לבתים, לדירות וגם עבודות הובלה בין עירוניות ועבודות הובלות קטנות. 

כל לקוח של החברה זוכה לקבל יחס אישי, מכבד סובלני ומלא בסבלנות. צוות החברה כולל אנשי מקצוע אחראיים וחשוב להדגיש שלאף אחד מעובדי החברה אין תיק פלילי וכולם אנשים ישרים. צוות החברה הופך כל חווית הובלה לחוויה נעימה ואיכותית מאוד. ההובלה של החברה יכולה לאפשר לכל לקוח ליהנות מתהליך המעבר ולהרגיש שהיה שווה לעבור אותו.

חברת מובילים בישראל  – אודות שירותי האחסון שלנו

הובלת דירה – המובילים בישראל

חברת הובלת דירה בעפולה מציעה גם שירותי אחסון. בדומה לשירותי ההובלה שהחברה מספקת גם שירותי האחסון שהיא מספקת הם שירותים מקצועיים מאוד באיכות הגבוה ביותר לרב צריכים אחסון תכולת דירה. המטרה של החברה היא ברורה ופשוטה מאוד לאפשר לכל לקוח מעבר חלק ונעים ופתיחה של פרק חדש בחיים במשרד חדש או בבית חדש. 

כמה עולה אריזת תכולת דירה? וכמה זמן לפני יגיעו לבצע את האריזה?

לרשותנו צוות מקצועי שמבצע שירותי אריזה שיקל עליכם את מעבר הדירה, הצוות יגיע עם ארגזים וחומרי אריזה עלפי הצורך, ברב המקרים נגיע ביום של ההובלה עם צוות האורזים ונבצע את האריזה והובלה במקביל, כך נרכז את כל ההובלה ואריזה ליום אחד כך שלא תצטרכו לחיות עם קרטונים בסלון והחדרים בדר"כ 3 שבועות לפני ולא לקחת חופש מהעבודה מספר ימים לביצוע האריזה.

מחיר אריזה בחברת מובילים בישראל הינו בין 20-30 ש"ח לארגז, המחיר משתנה לפי סוג הפריטים לאריזה והכמות.

אז למה לבחור בחברת מובילים בישראל?

הניסיון: חברתנו קיימים משנת 1995 ומבצעים הובלות דירות, הובלות משרדים, הובלות קטנות, שירותי מנוף, שירותי אריזה, שירותי אחסנה, נגרות וכל מה שתצטרכו לביצוע הובלה מושלמת.

שירות: החשוב מכל זה לתת ללקוח שירות אדיב, מקצועי ואמין, עובדנו מבינים שמעבר דירה, משרד או כל ביצוע הובלה אחר בדר"כ הוא יום לחוץ ועמוס ללקוח, מה שדורש מאתנו יחס סבלני וסובלני ללקוח על מנת להקל ככל האפשר על תהליך ההובלה.

המחיר: אנו מבינים שהובלת דירה הינה מסתכמת רק בהובלה בדר"כ בעוד המון הוצאות נוספות כמו: חידוש והוספת רהיטים, תשלום נוסף על שדרוג דירה, דמי טיווח, הפסד ימי עבודה לארגון ואריזת הדירה ועוד… בחברת הובלת דירה בעפולה תקבלו את המחיר הטוב ביותר ובביצוע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בארץ וכמובן ניתן לשלם גם באשראי במספר תשלומים.