חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס!

 

שירותי הובלות משטחים בדרום

חברות מסחריות רבות זקוקות היום לשירות הובלות, לעיתים באופן חד פעמי אך ברוב המקרים מדובר בעניין קבוע. ברוב המקרים גם מדובר בכמויות גדולות של סחורה וזו הסיבה שלרשותן של החברות הללו עומד שירות הובלת משטחים בדרום על ידי קווי חלוקה קבועים לפי אזורים ובהתאם ללוח הזמנים הקבוע. הובלה מסוג זה נחשבת ליעילה ביותר עבור כמויות גדולות של סחורה. במהלכה הסחורות מועמסות על גבי משטחי עץ כאשר העמסה והורדת הסחורה נעשית באמצעות מלגזות. מכאן חשוב מאוד שהמשטחים יהיו תקינים בהתאם לתקנים הבינלאומיים המחמירים, הציוד יהיה חדיש ומשוכלל והצוות יהיה מיומן בהובלת משטחים מכל סוג.

הובלת ציוד יקר ורגיש

שירות הובלת משטחים בדרום, הפך היום למאוד נפוץ אם כי לא לכל חברת הובלות יש את הניסיון והיכולת לבצע שירות מסוג זה. במיוחד כשמדובר בהובלות של ציוד יקר ורגיש כדאי מאוד לעבוד אך ורק עם חברה בעלת מוניטין וניסיון מוכח בשטח. חשוב שהחברה תעבוד בכפוף לתקן ISO 9001:2008 של מכון התקנים הישראלי אשר מהווה אות וסימן למקצועיותה. 

על החברה להיות בעלת מומחיות ומחויבות ללקוחות, וזה חשוב מאוד. מה שחשוב הוא שהחברה תספק ללקוחות את השירותים הטובים ביותר ופתרונות "תפורים" בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם, ולחסוך הרבה כסף וזמן יקר. בנוסף, חשוב שהחברה חייבת לאפשר ללקוחות לפקח ולוודא שהיא אכן מבצעת כמצופה בכל שלב בהובלה באמצעות בקרת מחשב, ללא תקלות.

מקצועיות וניסיון

לרשותה של חברת הובלת משטחים בדרום עומד ניסיון עשיר, ידע נרחב, צוות מקצועי מעולה וציוד חדיש. כל אלה הופכים אותה לאחת החברות המובילות כיום בשוק הישראלי בכל הקשור להובלות משטחים בדרום והובלות מסחריות מכל סוג. החברה מתמחה במתן שירותי הובלה, הפצה, לוגיסטיקה ואחסנה. היא פועלת בהתאם לתקן הישראלי המחמיר וכן התקנים הבינלאומיים המחייבים אותה להעניק שירות מקצועי חסר פשרות.

זקוקים לשירות הובלת משטחים בדרום? חברת הובלת משטחים בדרום היא הכתובת הטובה ביותר לפנות אליה. 

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להציע לכם פתרון יעיל, חסכוני ובטוח.