חברת הובלות משטחים מזמינה אתכם להנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים והובלות דירה כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס!

חברת הובלת משטחים בקריות תמיד מאותגרים באופן תמידי בהצבת רף גבוה בכל שלבי העבודה – מבחירת אנשי הצוות בצורה אישית לכל פרוייקט, דרך איכות הציוד ועד שירות ללקוחותינו. חברתינו היא חברה משפחתית ששורשיה בקריות ואנו מקדישים חלק חשוב מהעשייה לקריות.

לנו בחברת הובלת משטחים בקריות יש חזון עסקי המשלב בין הובלה איכותית, סטנדרטים גבוהים ושירות אישי המבטיח לכם הלקוחות שלנו -שקט ובטחון.

חברת הובלת משטחים בקריות מקפידים על איכות ההובלה תוך כדי מתן שירות אישי ללקוחות לאורך כל הדרך – בין אם מדובר בלקוח פרטי להובלה הכי קטנה ובין אם מדובר בהעברה ענקית. זאת תוך שמירה על הגינות, יושרה ושירות אישי.

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים והם יוכיחו מניסיונם האישי כי הם בחרו בהצלחה שירות לוגיסטי כזה או אחר או שירות לוגיסטי שאנו מספקים.

הובלות והפצת משטחים בקריות

במסגרת התפעול היומיומי הלוגיסטי של מחסנים ומפעלים רבים, ישנה חשיבות רבה לקיומם של המשטחים המשמשים להעברת סחורה, ומגוון פעולות נוספות. משטחים אלו הם לרוב גדולים מאוד וכבדים, כך שהשינוע שלהם הופך למשימה כמעט בלתי אפשרית, אם לא קיימים בידי בית העסק האמצעים הנכונים. 

רצוי מאוד לתת את תשומת הלב הנדרשת למספר נקודות בעת חיפוש אחר חברת הובלות משטחים בקריות:

אמינות, אמינות, אמינות

וניסיון

אל תתביישו לבקש לראות תעודות המעידות על ניסיונם ואמינותם של אנשי המקצוע הפועלים בחברה, המעידות על כך שקיבלו את כל הכלים ברמה הגבוהה ביותר על מנת לבצע את עבודתם כהלכה.

ארגזים של המלצות

חפשו פידבקים

הריצו חיפוש באינטרנט לקבלת המלצות וביקורות חיוביות על החברות הפוטנציאליות שמצאתם. חברה בעלת מוניטין גבוה תהיה גאה בעבודתה ותהיה מחויבת יותר ללקוחותיה.

ציוד מקצועי

חברה מקצועית תהיה מוכנה לכל סוג, גודל ומשקל של משטחים שהלקוח יבקש

וודאו שחברת הובלת הובלת משטחים בקריות שבחרתם מחזיקה ציוד מקצועי ואיכותי שימנע אי הבנות וימזער נזקים פוטנציאליים עד כמה שאפשר; משאיות עם רמפה, משאיות פתוחות ועוד. משטחים הם ציוד שלעיתים עלול להיות כבד מאוד

ביטוחים

פוליסת לציוד ולסחורה

חברה מקצועית של הובלת משטחים בקריות תציע ביטוח תכולה המספק פוליסה לכל הציוד והסחורה, ולעיתים גם מלגזה להרמת המשטחים ושינועם למקומם.